המלצות


אני רוצה להמליץ על דוד לוי , יועץ, תומך ,עוזר ומרומם, "מרים מאשפות דל..."

דוד עזר לי למצוא את הרצון העצמי ההערכה והאמונה בעצמי. הוא מחזק ונותן תמיכה  עוטפת וכלים מצוינים להחזיר את הרצון והאמון ביכולות שלי ולמקד מה הסיפור האמיתי שלי בחיים. תודה מכל הלב! מומלץ לכל אדם! כולנו זקוקים למטפלים כמו דוד שילוו אותנו ויתנו לנו ראיה שונה ואחרת על החיים .

גילי קינן

דוד ליווה אותי בתקופה שבה הייתי בצומת דרכים בחיים. שחוקה ממקצוע ההוראה ומחפשת כיוון חדש להתקדם אליו. התהליך שעברתי עם דוד עזר לי מאד לדייק מה אני רוצה באמת, מה חשוב לי, מה האמונות הסיפורים והפחדים שתוקעים אותי. היום הכיוון ברור לי, מרגישה הקלה והתרגשות לקראת השלב הבא בחיים. 

ענת לוי

היי דוד, רציתי לספר לך שבזכות הטיפול שלך אני מרגישה נהדר וסוף סוף אחרי הרבה זמן יש לי הרגשה טובה. תודה לך!! אתה מתנה!!

 אילנה קונץ

התהליך שעברתי עם דוד העצים אותי ביותר. חדרנו לשכבות הכי עמוקות של הנפש. נכנסנו לפרטי פרטים שלעולם לא חושבים עליהם כשכועסים. למדתי להבין שיש הרבה שכבות של מודעות, של תובנות והכי הכי הבנתי שלצד השני יש מערכת מורכבת של תובנות שלא חשבתי שניתן בכלל לראות. למדתי לקבל את החיים אחרת! היה תהליך מטורף! דויד אתה סבלני ומאוד מאוד יצירתי ומבין עניין כמובן 

סמדר איל

 

ממליצה מאוד על תהליך עם דוד. דוד סופר אכפתי , רגיש וקשוב לכל מילה. הכלים שדוד עובד איתם מאוד יעילים ועזרו לי מאוד להסתכל אחרת ולשנות דברים בחיי. 

דוד נותן גם תירגול לבית שמאוד עוזר ליישם את התובנות. כדאי לנסות. איש מקסים!

ג'

אם הגעת עד לכאן ועדיין לא לחצת על כפתור ההרשמה...הייתי מציע שתשאל את עצמך- 

איפה בחיים שלך אתה מתעלם מהרצונות האמתיים שלך? 

עד כמה חשוב לך לגלות ולממש את היעוד שלך?

עד כמה אתה רוצה לחיות באמת?