סיפורים מהחיים
א' שחקנית, קיבלה בעבר תפקידים משמעותיים והגיעה אלי כשהיא מתוסכלת ממה שמציעים לה היום...תפקידים משניים תפקידים של נשים מבוגרות. היא מסתובבת עם פחד שמגיל מסוים (50) כבר לא קוראים לתפקידים החשובים.. שזמנה עבר כשחקנית מצליחה... שהיא לא תוכל להתפרנס בכבוד מהמשחק שהרי "העולם שייך לצעירים". היא מסתובבת בתחושה ש"נגמר לה הסוס" שהיא בלתי נראית. ושיתפה עד כמה שזה נורא להגיע לאודישן בידיעה שבטוח משהי צעירה תקבל את התפקיד הנחשק...

לאחר תהליך של 10 מפגשים,א' זיהתה את ה"סיפור" עליו עומד הקושי שלה, הצליחה לשחרר אותו וכיום היא שחקנית הרבה יותר מבוקשת, קיבלה תפקידים משמעותיים בסדרה ובסרט, פיתחה את כישרון הציור שלה שהיה חבוי הרבה שנים והקימה עסק לאיור קריקטורות.


ה', באה אלי לאימון כשכבר לא יכלה לשאת יותר את הפער בין החלום למציאות. היא יועצת בבית הספר, אוהבת לעזור לילדים אבל מוצאת את עצמה עסוקה בטיפסולוגיה וענייני משמעת. היא מאד מתוסכלת מכך שהיא כל כך רחוקה ממה שבאמת רצתה לעשות. ה' משתפת שהיא קמה בבוקר כבר בלי הניצוץ בעיניים וסופרת את הדקות עד סוף היום. היא חוזרת עצבנית הביתה, פחות סבלנית לילדיה הקטנים ולבעלה וזה מציף אצלה רגשות אשמה. היא מרגישה שהתסכול הזה מערער את איכות החיים שלה. ה' מרגישה תקועה. 

כיום, לאחר תהליך של 10 מפגשים ה' מצליחה ליצור איזון בין העבודה למשפחתיות, ההרגשה הכללית שלה עם עצמה השתפרה והיא בתהליך בניית עסק של הנחיה חברתית וריגשית לילדים.

ד', הוא אומן ברמה גבוהה והגיע אלי כשהוא מופיע בהרכבים שבכלל לא מייצגים את הכישרון, היכולות והמקצועיות שלו. הוא מוצא את עצמו במלחמת קיום תוך דאגה לצרכי המשפחה ההולכים וגדלים. יש לו חזון גדול אבל בפועל הוא במערבולת ולא רואה איך הוא יוצא ממנה...הוא מרגיש לא משמעותי, לוזר, לא פרודוקטיבי, משותק ולא ממומש. הוא כועס על המציאות ומרגיש קורבן שלה. החיים הלא מספקים האלה גורמים לו להתמכרויות, לגישה הרסנית ולאי שקט שמחמיר את חוסר העשייה.

כיום, לאחר תהליך של 10 מפגשים, הוא הצליח לממש את החזון שלו והקים עסק לעיבוד מוסיקאלי ובמקביל מנגן בהרכבים של זמרים מהשורה הראשונה.